Přejít na hlavní obsah

Podcast zPráva

zPráva - podcast Právnické fakulty Univerzity Karlovy

O právu, které nadšeně studujeme, o naší fakultě, kterou milujeme, o studiu, výuce a vědě, které jsou naším posláním, o lidech, kteří jsou toho všeho smyslem. O životě, jehož je právo každodenní součástí. Zajímaví hosté, rezonující témata právnická i společenská.

Vaše náměty na témata a zajímavé osobnosti na fakultě, univerzitě i mimo ně můžete zasílat na komunikace@prf.cuni.cz.

Přejeme vám příjemný poslech.

Nalaďte si nás

• Spotify
  • Google Podcasts
  • Apple Podcasts
  • Overcast
  • Castbox
  • Breaker

Newsletter

Zajímá vás dění na fakultě? Přihlaste se k odběru newsletteru a buďte s námi v kontaktu.