Paralegal / právní praktikant/ka

• Úvazek: Part-time
  • Mzda: 250 Kč/hodina

Popis pracovní pozice

Hledáme juniorní kolegyni nebo juniorního kolegu do našeho interního právního oddělení servisní společnosti investiční skupiny KKCG (www.kkcg.com) se sídlem v Praze. Tato role je zaměřena na podporu týmů pracujících na mezinárodních investičních projektech a správu agend holdingu investiční skupiny. Hlavní oblasti Vaší práce budou zahrnovat mimo jiné regulatory & compliance, financování, M&A, korporátní agendu a aplikaci nástrojů AI.

Hledáme nejlépe studenta/tku posledních ročníků právnické fakulty s perspektivou (v případě oboustranné spokojenosti) nabídky hlavního pracovního poměru po ukončení studia.

Co Vám můžeme nabídnout:

• Podporu vašeho profesního růstu a dalšího odborného vzdělávání prostřednictvím účasti na seminářích, konferencích a školeních, které jsou relevantní pro vaši pracovní agendu.
  • Pracovní prostředí v mezinárodním týmu zkušených právníků.
  • „Buddy“ systém – budete pracovat primárně se zkušenějším kolegou/kolegyní z právního oddělení, který/á Vám pomůže se zorientovat v prvních měsících.
  • Práce v oddělených kancelářích po dvou (ne open space) s vlastním pracovním místem a firemním notebookem.
  • Vstřícný přístup k Vašim studijním povinnostem (nezbytné volno pro přípravu na státní závěrečnou zkoušku).
  • Možnost spolupráce s předními advokátními kancelářemi z celého světa.
  • Dotované stravování v naší firemní restauraci (snídaně, oběd), kvalitní káva a čaj na pracovišti zdarma a různé firemní akce (např. kulturní akce na pracovišti).
  • Moderní a reprezentativní pracovní prostředí našeho sídla v Praze 6, které je snadno dostupné veřejnou dopravou, s kancelářemi umístěnými v blízkosti stanice metra a tramvajové zastávky Bořislavka.
  • Možnost využívat firemní fitness za zvýhodněnou cenu 200 Kč měsíčně, lekce jógy.

Pro úspěch v týmu požadujeme následující:

• Student právnické fakulty v magisterském studiu práva (4. / 5. ročník právnické fakulty)
  • Pokročilá znalost anglického jazyka (písemná i ústní forma)
  • Motivaci k neustálému vzdělávání se v rámci svého oboru

Pracovní úvazek: částečný min. 20 hodin týdně

Předpokládaný nástup: dle dohody