Programový ředitel meziuniverzitní sítě Europaeum

• Úvazek: Part-time
  • Mzda: 42000 GBP/rok

Popis pracovní pozice

Prestižní síť evropských univerzit Europaeum hledá zájemce o pozici programového ředitele, který povede hlavní program akcí Europaeum. Jde o zajímavou pracovní příležitost na částečný úvazek (0,6), kdy se vybraný uchazeč připojí k malému týmu v centru Oxfordu, který se zaměřuje na jedinečné vzdělávací programy pro evropské postgraduální studenty. Klíčovým aspektem této pozice je navrhování a realizace kreativních vzdělávacích programů a další aktivity s tímto spojené (více viz https://europaeum.org/vacancy-core-events/).

Mezi podmínky, které musí uchazeč mj. splnit, spadá:

• doktorský titul v humanitních nebo společenských vědách
  • praxe v akademickém prostředí
  • lektorské zkušenosti
  • praxe v oblasti komunikace s externími odborníky v oblasti podnikání, kulturním sektoru či při tvorbě strategií

Uchazeč musí dodat:

-          motivační dopis, ve kterém uvede, proč si myslí, že je pro tuto pozici vhodný

-          životopis

-          dvě jména bývalých zaměstnavatelů kvůli referencím

Deadline pro podání přihlášek je 8. září. Přihláška musí být zaslána do určeného data na email: administrator@europaeum.org. Případně doplňující dotazy mají být směřovány na Hartmuta Mayera na emailové adrese: hartmut.mayer@spc.ox.ac.uk.