Přihlašování na cvičnou písemnou státnici z obchodního práva - 5. ledna

Přihlašování na cvičnou písemnou státnici z obchodního práva - 5. ledna

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

v pátek dne 5. 1. 2024 se od 12:00 hod. uskuteční cvičný termín písemných státních zkoušek z obchodního práva. Zde naleznete formulář, který slouží k registraci (nutno přistupovat skrze fakultní přihlašovací údaje, resp. email):

https://forms.office.com/e/i6RRcV3b1Q

Budeme rádi, když budete používat vlastní počítač, pokud je to jen trochu možné, neboť počet těch fakultních je omezený. Pokud by se na volbu "fakultní počítač" přihlásilo víc zájemců, než kolik je na fakultě k dispozici počítačů, budeme ty, kterých by se to týkalo, informovat. V případě uvedení volby "fakultní počítač" a překročení kapacity fakultních počítačů bude umožněno skládat (cvičnou) státní zkoušky i těmto přihlášeným, pokud se zúčastní se svým počítačem. Účast na cvičném termínu vyžaduje osobní účast studentek a studentů na fakultě, distanční zapojení se není možné. Po uskutečnění a vyhodnocení cvičného termínu dojde k uveřejnění zadání spolu s řešením.

Pro vypracování písemné státnice na vlastních počítačích je třeba mít nainstalovaný prohlížeč Safe Exam Browser. Přihlašování končí ve čtvrtek 4. ledna 2024 ve 12.00 hod.

Písemná státní závěrečná zkouška z předmětu obchodní právo se bude skládat z kombinace uzavřených (SBA) a otevřených otázek.

Při řešení cvičné písemné státní zkoušky bude možné používat web: https://www.zakonyprolidi.cz/.

Nebude možné používat tištěná ÚZ a zákony, ani jakékoli jiné papírové podklady. Elektronická zařízení (mobilní telefony a hodinky) musí být uschovány.

V případě dotazů nebo nejasností se neváhejte obrátit na klara.hurychova@prf.cuni.cz.

Rozpis přihlášených do jednotlivých místností bude zveřejněn ve čtvrtek 4. ledna odpoledne prostřednictvím elektronické nástěnky v SIS.

Děkuji všem za spolupráci a přeji hezký den, Klára Hurychová